Oskar Holding
.
Referances
FAALİYET ALANLARI
  • Satış

Anadolu Elektrik 1976 yılında Ankara'da kurulmuştur. Enerji, Telekom, Ulaşım Altyapısı, Arazi Geliştirme, Ofis&Konut İnşaatı ve Bilgi Teknolojileri konularında önde gelen lider mühendislik grubu Anadolu Elektrik sektörde sağlam adımlarla hızla büyüyerek Oskar Holding'in amiral gemisi şirketi olmayı başarmıştır.

Şirketimiz; Türkiye çapında Resmi kurumlar, Türk Silahlı Kuvvetleri ve özel sektör müşteri gruplarına, özel yetenek gerektiren projeler, aydınlatma tasarım çözümleri, üretim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
1988 yılında kurulan Oskar Elektri̇k, kuruluşundan bugüne kadar, ulusal ve uluslararası piyasaya geniş ürün yelpazesini sunmakta; elektrik malzemelerinin pazarlama, satış ve servis hizmetlerini, müşteri memnuniyeti öncelikli olarak gerçekleştirmektedir.
Oskar Enerji günümüzde enerjinin büyük önem kazanmasına paralel olarak enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Ulusal ve uluslar arası projelere dahil olan şirketimizin aynı zamanda taahhüt hizmetleride vardır.
Aydınlatma dünyasının geleceği olarak adlandırılan LED üretimi hızla gelişmekte ve hayatımıza enerji tasarrufu olarak dönmektedir. Kelime olarak Light Emitting Diode – Işık Yayan Diyot’un baş harflerinden oluşmaktadır. LED, elektrik enerjisini ışığa dönüştüren yarı iletken bir devre elemanıdır.

Işık kaynağı olarak kullanılan LED, aydınlatma dünyasında büyük değişikliklere yol açmış yüksek ışık verimi, düşük enerji tüketimi ile uzun ömür ve yüksek renksel geriverim konularında çok başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Şirketimiz bu doğrultuda kendi dizayn ettiği LED ürünlerini imal ederek bu sektörde yerini almıştır. Oskar LED olarak alanında gerekli olan tüm kalite belgelerine sahibiz.
Türkiye'nin en dinamik gayrimenkul danışmanlarıyla iş birliği içerisinde olan Oskar GYO, yatırım danışmanlığı, kiralama ve satış konularında aktif olarak hizmet vermektedir.
Oskar Kablo ve Sistemleri, elektrik akımı iletiminde kullanılan iletkenlerin bakır, alüminyum ve bunun gibi malzemelerden imal edilen ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.
Anadolu Elektrik Bakü 2016 yılının başından beri Azerbaycan / Bakü de faaliyet göstermektedir. 12'den fazla indirici merkezi (Substation) mütahhitlik işlerini devam ettirmektedir.